Přeskočit na obsah

O projektu

Příběh Rezidence Chrudimpark pokračuje další etapou.

Rezidence Chrudimpark se postupně rozvíjí již více než deset let. Aktuálně navazujeme další etapou výstavby bytových domů. Jako u předchozích etap, jsou domy označeny jménem dřeviny vysázené poblíž. Tentokrát se jedná o bytové domy Vrba (V1), Jasan (J1) a Javor (J2). Tyto tři domy nabídnou celkem 137 nových bytů. Všechny domy budou mít společné podzemní podlaží s parkovacími stáními, sklepními kójemi či komorami. V rámci této etapy vznikne hlavní zelená plocha s prvky pro odpočinek navazující tak na přilehlý městský park. Celý bytový komplex najdete na nové adrese – ulice Luhanova, poblíž ulice V Hliníkách.

Plánované dispozice bytových jednotek mají velikost od úsporného 1+kk až po rodinné 4+kk, s možností rozdělení. Nejširší je nabídka bytů o velikosti 2+kk, které jsou jak startovacím bytem pro mladé rodiny, tak zajímavou investiční příležitostí. Jejich předpokládaná kolaudace je během roku 2024. Řada bytů je doplněna prostornou lodžií, terasou nebo balkonem.

Všechny byty splňují potřebné stavební a požární předpisy, mimo jiné také pro bezbariérový přístup. V bytových domech oceníte dostatečně dimenzované prostory chodeb a schodišť, a to nejen během stěhování do Vašeho nového bytu.

Projekt Chrudimpark má za sebou již několik etap výstavby. Využijte možnosti zakoupit bytové jednotky v jedné z posledních etap.

O projektu

  • V centru města a zároveň obklopeni přírodou
  • Východ a západ slunce nad historickou částí města a parkem
  • Vlastní zahrádky a prostorné terasy
  • 15 minut od Pardubic
  • Občanská vybavenost do 10 minut
Nezávazná poptávka

Zanechte nám prosím na sebe kontakt. Budeme se Vám věnovat.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Položky označená * jsou povinné.